Mobilne Logo Ministerstwa Zdrowia

01.12.2014

Zapraszamy do serwisu poświęconego zmianom wprowadzonym przez ministra zdrowia w ramach pakietu onkologicznego

---

W styczniu 2015 r. weszły w życie zmiany wprowadzające tzw. pakiet onkologiczny. Mają one przede wszystkim służyć pacjentom, poprawiając jakość i dostępność opieki zdrowotnej. Rozwiązania mają m.in. usprawnić obsługę pacjentów przez placówki medyczne, umożliwić wykrywanie chorób we wczesnym stadium dzięki rozszerzeniu uprawnień diagnostycznych POZ i zapewnić wszystkim dostęp do rzetelnych informacji o tym, gdzie najszybciej można uzyskać potrzebne świadczenia zdrowotne.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami o rozwiązaniach, których celem jest wprowadzenie szybkiej terapii onkologicznej. Są one zamieszczone w serwisie internetowym poświęconym tzw. pakietowi onkologicznemu.

Uwaga!

Szczegółowe informacje (w tym informacje o placówkach, w których pacjenci będą się mogli leczyć w ramach szybkiej terapii onkologicznej) znajdziesz w serwisie pakietonkologiczny.gov.pl w zakładce Realizatorzy.

Przejdź do serwisu Szybka terapia onkologiczna.

Refundacja

Zapoznaj się z zasadami refundacji i ustalania poziomu odpłatności. Sprawdź najnowszą listę leków refundowanych. Skorzystaj z informatora o lekach refundowanych.

---
czytaj więcej
powrót do góry